Biuletyn Informacji Publicznej
STAROSTWO POWIATOWE
   
 
  Menu przedmiotowe
  Rada Powiatu /  Skład Rady
Tytuł dokumentu Skład Rady Powiatu I kadencji (1998-2002)
Data publikacji 17.04.2014
Data na dokumencie/utworzenia
Symbol dokumentu
Typ dokumentu

 

BŁYGA Czesław

CZERWIŃSKI Kazimierz (wygaśnięcie mandatu)

DANIELEWICZ Krzysztof

DOBRZYŃSKI Zbigniew (Wiceprzewodniczący Rady od 9.11.1998 do 28.12.1999)

GĄGAŁA Aniela

ICIEK Zygmunt

JACHIMOWICZ Zenon (Wiceprzewodniczący Rady od 21.03.2000 do 9.09.2000)

JARUGA Lech (Przewodniczący Rady od 20.08.2001 do końca kadencji) (Wiceprzewodniczący Rady od 28.12.1999 do 10.08.2001)

KAŁASZ Michał

KAŁUŻNY Paweł

KOSPICZEWICZ Kazimiera (Przewodnicząca Rady od początku kadencji do 28.12.1999)

KROCHTA Michał (wszedł po K. Czerwińskim 22.12.2000)

KOWALCZUK Edward

MAĆKOWSKI Jerzy

MIELCZAREK Krzysztof

PODWIŃSKI Tadeusz (Przewodniczący Rady od 9.09.2000 do 15.06.2001)

RUTECKI Sławomir

SKUPIN Henryk

STANISŁAWSKI Władysław (Przewodniczący Rady od 28.12.1999 do 10 08.2000)

STUCZYK Zbigniew (Wiceprzewodniczący Rady od 23.11.1998 do 15.03.2000 po Jachimowiczu) 19.11.2002 wygasa mandat radnego

SOWA Jan




Komentarz:

Załączniki
Brak załączników w dokumencie.

Osoba wprowadzająca dokument Irena Bulczyńska

Rejestr zmian dokumentu
17.04.2014    Utworzenie dokumentu. (Irena Bulczyńska)