Biuletyn Informacji Publicznej
STAROSTWO POWIATOWE
   
 
  Menu przedmiotowe
  Rada Powiatu /  Skład Rady
Tytuł dokumentu Skład Rady Powiatu III kadencji (2006-2010)
Data publikacji 19.08.2009
Data na dokumencie/utworzenia
Symbol dokumentu
Typ dokumentu

 

BERUS Anna (Wiceprzewodnicząca Rady od 21.01.2009)

BIERNACKI Marek (Wiceprzewodniczący Rady od 28 listopada 2006 do 21.01.2009)

BIELEŃ Tadeusz (od 26.11.2009 w miejsce Grażyny Zygan-Zeid)

BOGUCKI Kazimierz

BONDZIOR Jan

HOŁTRA Marek

KALINOWSKI Jan

MRÓWKA Stefan

NIEDŹWIEDŹ Paweł (od 18.12. 2006 za Zbigniewa Stuczyka)

PODWIŃSKI Tadeusz (Przewodniczący Rady Powiatu od 13.10.2010)

PONA Beata

SIBILAK Teresa

STANISŁAWSKI Władysław (Przewodniczący Rady Powiatu od 28 listopada 2006 do 13.10.2010)

SOWA Jan

STUCZYK Zbigniew (wygaśnięcie mandatu 27 listopada 2006)

SZENDRYK Edward (Wiceprzewodniczący Rady Powiatu od 28 listopada 2006)

ZYGAN-ZEID Grażyna (wygaśnięcie mandatu do 26.11.2009)

Komentarz:

Załączniki
Brak załączników w dokumencie.

Osoba wprowadzająca dokument Jan Kanicki

Rejestr zmian dokumentu
17.04.2014    Edycja dokumentu (Irena Bulczyńska)
19.08.2009    Utworzenie dokumentu. (Jan Kanicki)