Biuletyn Informacji Publicznej
STAROSTWO POWIATOWE
   
 
  Menu przedmiotowe
  Rada Powiatu /  Skład Rady
Tytuł dokumentu Skład Rady Powiatu IV kadencji (2010-2014)
Data publikacji 28.12.2010
Data na dokumencie/utworzenia
Symbol dokumentu
Typ dokumentu

 

BIERNACKI Marek Dariusz 

BONDZIOR Jan Antoni 

FIRST Piotr - od 2.12.10 w miejsce Z. Stuczyka

HOŁTRA Marek Piotr

ISKRA Piotr Paweł

JÓZEFIAK Zbigniew Leon - Przewodniczący Rady Powiatu od 2.12.10 do 8.02.12

KALINOWSKI Jan

NIEDŹWIEDŹ Paweł

PALA Jerzy Stanisław - Wiceprzewodniczący Rady Powiatu

RZEPIELA Danuta Anna

STANISŁAWSKI Władysław

STUCZYK Zbigniew - wygaśnięcie mandatu 2.12.10

SZENDRYK Edward Romuald - Przewodniczący Rady Powiatu (od 8.02.12 do końca kadencji)

TROJANEK Grzegorz Aleksander

WOŁOWICZ Dariusz Krzysztof

ZAGROBELNY Marek

 



Komentarz:


Załączniki
Brak załączników w dokumencie.

Osoba wprowadzająca dokument Jan Kanicki

Rejestr zmian dokumentu
07.10.2014    Edycja dokumentu (Irena Bulczyńska)
17.04.2014    Edycja dokumentu (Irena Bulczyńska)
13.02.2012    Edycja dokumentu (Jan Kanicki)
09.02.2012    Edycja dokumentu (Jan Kanicki)
09.02.2012    Edycja dokumentu (Jan Kanicki)
17.02.2011    Edycja dokumentu (Jan Kanicki)
16.02.2011    Edycja dokumentu (Jan Kanicki)
16.02.2011    Edycja dokumentu (Jan Kanicki)
14.02.2011    Edycja dokumentu (Jan Kanicki)
28.12.2010    Utworzenie dokumentu. (Jan Kanicki)