Biuletyn Informacji Publicznej - STAROSTWO POWIATOWE
  Menu przedmiotowe
  Rada Powiatu /  Skład Rady
Tytuł dokumentu: Skład Rady Powiatu V kadencji (2014-2018)
Data publikacji: 09.12.2014
Data na dokumencie/utworzenia:
Symbol dokumentu:
Typ dokumentu:

 


Skład Rady Powiatu Górowskiego

Kadencja V lata 2014 - 2018

Biernacki Marek Dariusz
Bogucki  Kazimierz
Frączkiewicz  Teresa

Górak Jadwiga Teresa ( w miejsce wygaszonego mandatu Kulczyckiego Jana Postanowieniem nr DLG-777-1/18  Komisarza Wyborczego w Legnicy - ślubowanie 29.03.2018.)
Grabarz 
Marlena
Krochta Michał Tadeusz (w miejsce wygaszonego mandatu Postanowieniem nr 241 Komisarza Wyborczego w Legnicy - ślubowanie 23.06.2015 r.)

Kulczycki Jan (w miejsce wygaszonego mandatu Przybylskiego Jana, ślubowanie 6.06.2017) Postanowienie nr DLG-773-8/17 Komisarza Wyborczego w Legnicy- 19.12.2017 r.
Niedźwiedź
Paweł
Pietrowiak Ryszard Waldemar - Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Górowskiego
Przybylski Jan Stanisław (23 marca 2017 r. wygaśnięcie mandatu radnego Postanowieniem nr DLG-773-1/17 Komisarza Wyborczego w Legnicy)
Rewers Jan Antoni - Przewodniczący Rady Powiatu Górowskiego
Szurynowska Mariola
Trojanek Grzegorz Aleksander
Wałęga Andrzej Henryk
Wawer Ryszard Krzysztof
Wołowicz Piotr Tomasz
Zagrobelny Marek (10.04.2015 r. wygaśnięcie mandatu radnego Postanowieniem nr 201 Komisarza Wyborczego w Legnicy)
Żłobiński Mirosław



  

Załączniki
Brak załączników w dokumencie.

Osoba wprowadzająca dokument Irena Bulczyńska

 Rejestr zmian dokumentu
13.04.2018 Edycja dokumentu (Katarzyna Antolak)